|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Зарядний пристрій AT-3015 INTERTOOL призначений для зарядки акумуляторних батарей 12 В і 24 В ємкістю до 250 Ач. Цим зарядним пристроєм можна заряджати акумуляторні батареї як легкових автомобілів, так і вантажних. На вантажних транспортних засобах частіше використовуються акумуляторні батареї на 24В. Панель управління пристрої максимально інформативна і зрозуміла. На ній розміщені два тумблера, стрілочний індикатор струму зарядки і два запобіжника.
Особливості:
- Висока якість збірки ЕРЕ,
- Надійність конструкції – металевий кожух повністю захищає пристрій від механічних пошкоджень.
- Є запобіжник для захисту від короткого замикання.
Як заряджати акумуляторну батарею?
Заряджання потрібно робити зі знятою акумуляторною батареєю з транспортного засобу. Перемикач "Більше-менше" встановити в положення "Меньше". Перемикачем "12 В — 24 В" вибрати положення, що відповідає напрузі акумуляторної батареї. За допомогою контактних затискачів з'єднати зарядний пристрій з акумуляторною батареєю, дотримуючись полярності. Під'єднуємо зарядний пристрій до мережі з напругою 230 В. Стрелочний індикатор зарядного пристрою показує струм заряджання.
Залежно від стану акумуляторної батареї та рекомендованих виробником акумуляторних батарей струмів зарядки, встановити перемикач "Більше-менше" в потрібне положення. Коли батарея зарядиться повністю, стрілка індикатора буде розміщена приблизно нуля. Зберігати зарядний пристрій необхідно в закритих приміщеннях за мінімальної вологості повітря й за температури довкілля від -10 °C до +30 °C. У разі тривалого зберігання зарядного пристрою з температурою навколишнього повітря менш ніж 10 °C перед увімкненням пристрою дайте йому прогрітися в теплому приміщенні, щонайменше 1 година.
Настійно рекомендуємо вам, перш ніж приступати до роботи, ознайомтеся з інструкцією по експлуатації!